Період заниження
Питання/Тема
Що таке період заниження?
...

...

Відповідно до пункту 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 ПК України пеня нараховується у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного або судового оскарження) .

Правила визначення періоду заниження, на жаль, відсутні. Вважаємо, що початок перебігу періоду заниження розпочинається з дня, наступного за днем настання граничного строку сплати зобов'язання, яке було занижене.

Період заниження закінчується:

У разі виявлення заниження контролюючим органом – у день погашення грошового зобов'язання, або у останній день строку погашення грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом.

У разі самостійного виявлення платником заниження – у день погашення грошового зобов'язання платником.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію