Період заниження
Питання/Тема
Чи виникає період заниження у випадку, коли платник сам виявляє заниження і подає декларацію після граничних строків подання, але до граничних строків сплати?
...

...

У разі виявлення заниження за минулі податкові періоди, відповідно до пункту 50.1 статті 50 ПК України, платник податків зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою уточнюючого розрахунку, чинною на момент подання, або вказати відповідні уточнення у податковій декларації за наступний період. Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі трьох відсотків від суми заниження, у разі подання уточнюючого розрахунку, або п'яти відсотків у разі зазначення суми недоплати у складі декларації, яка подається за наступний податковий період.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію