Період заниження
Питання/Тема
Чи повинен платник нараховувати пеню за період заниження, якщо самостійно виявив таке заниження?
...

...

Так, у разі самостійного виявлення платником податків заниження суми податкового зобов'язання пеня нараховується на суму заниження і за весь період заниження з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, що діє на день заниження відповідно до підпункту 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 ПК України.

Так, зокрема у разі виявлення заниження за минулі податкові періоди, відповідно до пункту 50.1 статті 50 ПК України, платник податків зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою уточнюючого розрахунку, чинною на момент подання, або вказати відповідні уточнення у податковій декларації за наступний період.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію