Пенсія за вислугу років
Питання/Тема
Чи є звільнення обов’язковою умовою для призначення пенсії за вислугу років?
...

...

Для всіх категорій працівників для призначення пенсії за вислугу років звільнення з посади, що передбачає виникнення права на цей вид пенсії, є обов'язковим. Це прямо передбачено статтею 7 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

Абзацом 2 пунктом 11 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 року № 22-1 встановлено, що пенсії за вислугу років призначаються у разі звільнення з роботи, що дає право на цей вид пенсії. У разі зарахування після призначення пенсії за вислугу років на роботу, яка дає право на цей вид пенсії, виплата пенсії припиняється і поновлюється з дня, що слідує за днем звільнення з роботи.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Скасування пенсії за вислугу роківПенсії за вислугою років, до і після рішення КСУЩодо права на пенсію за вислугу років із запровадженням пенсійної реформиЩо таке пенсія за вислугою років? Хто має право на призначення пенсії за вислугою років?Хто має право на призначення пенсії за вислугу років на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»?Які основні умови набуття права на пенсію за вислугою років для осіб, звільнених з військової служби?Які умови та порядок призначення пенсії за вислугою років працівникам цивільної авіації та льотно-випробного складу?Умови призначення пенсії за вислугу років артистам?Які основні умови призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення?За яких умов спортсмени мають право на пенсію за вислугу років?Які умови набуття права на пенсію державного службовця?Які умови набуття права на пенсію або щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію