пенсія науковим працівникам
Питання/Тема
Як обчислюється наукова пенсія?
...

...

Пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються в розмірі 60 % суми заробітної плати наукового (науково-педагогічного) працівника, на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування (внески).

Для обчислення пенсії враховується заробітна плата наукового (науково-педагогічного) працівника за весь період страхового стажу на посадах наукового (науково-педагогічного) працівника, починаючи з 1 липня 2000 року. При цьому з 1 липня 2000 року береться до уваги вся заробітна плата у період роботи на наукових (науково-педагогічних) посадах як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

У разі якщо період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року, менший 60 календарних місяців, для обчислення пенсії враховується заробіток за основним місцем роботи за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу на посадах наукового (науково-педагогічного) працівника підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв. Проте варто звернути увагу, що заробітна плата до 01.07.2000 року, отримана за сумісництвом, не враховується в розрахунок пенсії.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію