Патронатний вихователь
Питання/Тема
Хто є патронатним вихователем у розумінні Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?
...

...

Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ) не містить власного визначення поняття «патронатний вихователь». При цьому, частиною 1 статті 4 Закону про ЄСВ визначено, що платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування є підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, допомогу, надбавку або компенсацію відповідно до законодавства, в тому числі, для патронатних вихователів. 

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
01.05.2019
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити