Оскарження рішень
Питання/Тема
Чи можна оскаржити наказ про призначення невиїзної документальної перевірки?
...

...

У зв'язку з тим, що стаття 79 ПК України передбачає, що документальна невиїзна перевірка платника податків здійснюється на підставі наказу керівника контролюючого органу, тобто не надає можливості платнику податків не допустити посадових осіб контролюючого органу до проведення такої перевірки, а також проводиться без обов'язкової участі платника податку, у судовому порядку може розглядатися питання щодо правомірності призначення та/або проведення невиїзної документальної перевірки незалежно від того, чи відбулася така перевірка на час розгляду справи (фактично – питання про оскарження наказу про проведення перевірки) .

Саме таким шляхом іде судова практика, що прослідковується в рішеннях ВАСУ, зокрема в ухвалі від 1 липня 2014 року у справі № 2-а-7303/10/2670.[1]

Читати детальніше
close icon
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію