Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Органи стягнення
Питання/Тема
Коли стягнення здійснюється контролюючими органами?
...

...

Відповідно до статті 87 ПК України джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, а також будь-яке майно такого платника податків, з урахуванням обмежень, встановлених законодавством.

1. Відповідно до підпункту 20.1.34 ПК України, контролюючі органи звертаються до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

В свою чергу, рішення суду про стягнення коштів направляється до виконання контролюючим органам. Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити