Орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів
Питання/Тема
Який орган на сьогодні здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів в Україні?
...

...

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 215 затверджено Положення про Державну казначейську службу України, відповідно до якого центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів, є Державна казначейська служба України (Казначейство). Казначейство здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи. Відповідно до пункту 7 зазначеного Положення Казначейство може здійснювати свої повноваження на підставі рішень Президента України, органів державної влади або їх посадових осіб Казначейство на території проведення антитерористичної операції в особливому порядку, а відповідно до п. 8 вказаного Положення в умовах воєнного стану органи Казначейства можуть здійснювати свої повноваження на відповідній території України в особливому режимі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Положення про територіальні органи Державної казначейської служби України затверджені наказом Міністерства фінансів україни від 12.10.2011 року № 1280.

Як передбачено частиною 1 статті 43 Бюджетного кодексу України, Казначейство України забезпечує казначейське обслуговування бюджетних коштів на основі ведення єдиного казначейського рахунку, відкритого у Національному банку України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію