Орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів
Питання/Тема
Як контролюючі органи взаємодіють з органами державної казначейської служби у процесі відшкодування з бюджету податку на додану вартість (ПДВ)?
...

...

Як передбачено приписами чинного законодавства України, платник ПДВ з метою отримання бюджетного відшкодування зобов'язаний пройти податкову перевірку на предмет правомірності заявленої суми до відшкодування.

Так, відповідно до чинного законодавства України контролюючий орган на підставі податкової декларації платника податків та заяви про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації, протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних. У п'ятиденний строк після закінчення перевірки контролюючий орган зобов'язаний подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету (пункти 200.10, 200.12 статті 200 ПК України).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію