Орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів
Питання/Тема
Як Державна казначейська служба України задіяна у процесі повернення платнику податків помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань?
...

...

Виходячи з положень підпункту 7 пункту 4 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 460/2011, Казначейство України   здійснює   повернення   коштів,    помилково   або  надміру зарахованих  до  бюджету.

З огляду на зазначене та враховуючи приписи статті 43 ПК України, на основі заяви платника податків контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, який у свою чергу протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків.  

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію