Оподаткування різних форм доходів
Питання/Тема
Чи є юридичні нюанси, якщо судові витрати повертаються за КАС України чи за ГПК України?
...

...

Згідно із пунктом 292.15 статті 292 ПК України при визначенні обсягу доходу, що дає право суб'єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування в наступному податковому (звітному) періоді, не включається дохід, отриманий як компенсація (відшкодування) за рішенням суду за будь-які попередні (звітні) періоди.

Розглянемо питання впливу повернення судових витрат на доходи, які повертаються відповідно до норм КАС України та ГПК України.

Відповідно до частини 1 статті 143 КАС України суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію