Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Одиниця виміру бази оподаткування
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Яка кількість одиниць виміру бази оподаткування може мати місце на одну базу оподаткування?
...

...

Відповідно до підпункту 24.3. статті 24 ПК України одній базі оподаткування повинна відповідати одна одиниця виміру бази оподаткування.

Це положення пояснюється тим, що одиниця виміру бази оподаткування є її центральною ланкою, яка разом з кількісними характеристиками і утворюють відповідну базу оподаткування. Якщо матиме місце дві одиниці виміру однієї бази оподаткування – то буде вже дві бази оподаткування як елемент одного податку, що в свою чергу суперечить ПК України.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити