Обчислення суми податку
Питання/Тема
Чи можливі такі випадки, коли обов’язок щодо обчислення суми податку покладено одночасно і на платника податку, і на податкового агента?
...

...

Податковим законодавством України передбачені окремі випадки, коли обов'язок щодо обчислення суми податку одночасно покладено і на платника податку, і на податкового агента.

Наприклад, відповідно до абзацу четвертого підпункту 170.2.2 ПК України, запровадження обов'язку податкового агента для професійного торговця цінними паперами, включаючи банк, не звільняє платника податку від обов'язку декларування результатів усіх операцій з купівлі та продажу інвестиційних активів, здійснених протягом звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами, за винятком випадків, зазначених в підпункті 170.2.8 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію