Новостворені платники податків
Питання/Тема
Які строки подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування для новоствореного підприємця?
...

...

Для новоствореного підприємця, який бажає перейти на спрощену систему оподаткування за ставкою, встановленою для першої або другої групи платників єдиного податку, підпунктом 298.1.2 ПК України передбачений строк подання заяви до закінчення місяця, в якому відбулась державна реєстрація такого підприємця. В такому випадку фізична особа підприємець буде вважатися платником єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем державної реєстрації.

Для новоствореного суб'єкта господарювання, який бажає перейти на спрощену систему оподаткування за ставкою єдиного податку, встановленої для третьої групи платників єдиного податку, заява на реєстрацію платником єдиного податку подається протягом 10 днів з дня державної реєстрації. При цьому такий суб'єкт господарювання буде вважатись платником єдиного податку з дня державної реєстрації.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію