Нормативно-правовий акт
Питання/Тема
Чи є узагальнюючі податкові консультації Державної фіскальної служби України нормативно-правовим актом?
...

...

Відповідно до підпункту 14.1.172 ПК України податкова консультація – допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування нарахування та сплати податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган. Підпунктом 14.1.173 ПК України визначено, що узагальнююча письмова податкова консультація – оприлюднення позиції контролюючого органу, що склалася за результатами узагальнення податкових консультацій, наданих платникам податків.

Узагальнюючі податкові консультації затверджуються відповідним наказом податкового органу.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
27.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію