Неузгоджена сума зобов'язання
Питання/Тема
В яких випадках зобов’язання стає неузгодженим?
...

...

Відповідно до пункту 54.1 статті 54 ПК України, якщо платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання у податковій (митній) декларації, що подається контролюючому органу, така сума вважається узгодженою. Аналогічно, суми податкового (грошового) зобов'язання, а також пені, визначені платником податків в уточнюючому розрахунку або декларації, вважаються узгодженими.

Якщо контролюючий орган визначає суму податкового (грошового) зобов'язання у податковому повідомленні-рішенні, вона вважатиметься узгодженою в момент спливу 10 (30) – денного строку для адміністративного оскарження рішення контролюючого органу (пункти 56.3, 56.12, 56.17 статті 56 ПК України).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію