Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неузгоджена сума зобов'язання
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи вважається сума податкового зобов’язання узгодженою, якщо повідомлення-рішення складене або вручене з порушенням вимог статті 58 ПК України?
...

...

Якщо платник податку вважає, що податкове повідомлення-рішення було прийняте із порушенням вимог законодавства, він може оскаржити рішення контролюючого органу в адміністративному або судовому порядку. Відповідно до пунктів 56.15 та 56.18 статт 56 ПК України з моменту подання скарги до контролюючого органу вищого рівня або позову до суду, зобов'язання буде вважатися неузгодженим до моменту закінчення адміністративного оскарження або набрання законної сили рішенням суду. Якщо податкове повідомлення-рішення не буде оскаржене платником податків протягом строків, встановлених пунктами 56.3, 56.12 статті 56 ПК України, а саме протягом 10 днів у випадку, якщо податкове повідомлення-рішення було направлено внаслідок порушення платником податків податкового законодавства, або 30 днів у разі самостійного нарахування контролюючим органом зобов'язання за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, зобов'язання буде визнаватися узгодженим з моменту завершення цих строків. Пропущення строків, встановлених пунктами 56.3, 56.12 статті 56 ПК України означає втрату права на адміністративне оскарження. Платник податку все ще зможе оскаржити рішення контролюючого органу у суді у межах строків, встановлених статтею 102 ПК України, оскільки такі строки не можуть бути обмежені (див. Інформаційний лист ВАСУ від 01.11.2011 № 1935/11/13-11) Протягом строку судового оскарження рішення буде вважатися неузгодженим, проте до моменту подання позову до суду, воно буде узгодженим.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити