Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неузгоджена сума зобов'язання
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи нараховується пеня за період, коли зобов’язання вважалося неузгодженим?
...

...

Так, пеня може нараховуватися на суму грошового зобов'язання, незважаючи на те, що воно є неузгодженим.  При чому, протягом строку оскарження зобов'язання може переходити зі стану неузгодженості в стан узгодженості, і пеня може нараховуватися за кількома підставами. Порядок нарахування пені залежатиме від підстав вручення податкового повідомлення-рішення платнику податків та строків, протягом яких здійснюється оскарження податкових-повідомлень рішень.

Якщо податкове повідомлення-рішення було вручене відповідно до підпунктів 54.3.154.3.2 та 54.3.4 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 ПК України, за період заниження, в тому числі адміністративного або судового оскарження буде нараховано пеню за підпунктом 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити