Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неузгоджена сума зобов'язання
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можна застосовувати податкову заставу для неузгодженого зобов’язання?
...

...

Якщо платник податків оскаржує рішення контролюючого органу протягом строків, встановлених пунктами 56.3, 56.12 статті 56 ПК України, а саме протягом 10 днів у випадку, якщо податкове повідомлення-рішення було направлено внаслідок порушення платником податків податкового законодавства, або 30 днів у разі самостійного нарахування контролюючим органом зобов'язання за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, виконання платником податків грошових зобов'язань, визначених у податковому повідомленні-рішенні зупиняється на строк від дня подання скарги до контролюючого органу або позову до суду до дня закінчення процедури оскарження. Податкові вимоги з податку, що оскаржується, протягом зазначеного строку не надсилаються. Отже, після оскарження рішення контролюючого органу податкового боргу не виникає до моменту настання граничного строку сплати зобов'язання після завершення процедури оскарження рішення. Відповідно до пункту 88.1 статті 88 ПК України податкова застава накладається тільки на майно платника, який має податковий борг. Таким чином, протягом строку оскарження на майно платника податкова застава не може бути накладена.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити