Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неузгоджена сума зобов'язання
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може узгоджене зобов’язання стати знову неузгодженим?
...

...

Так, узгоджене грошове зобов'язання може стати неузгодженим у таких випадках:

1. Платник податку подає адміністративний позов до суду після завершення строків, передбачених пунктами 56.3, 56.12  статті 56 ПК України (які є також строками сплати грошового зобов'язання відповідно до пунктів 57.2 та 57.3 статті 57 ПК України). Тоді по закінченню згаданих строків, зобов'язання буде вважатися узгодженим відповідно до пункту 56.17 статті 56 ПК України. В момент подання позову зобов'язання стане неузгодженим і буде вважатися таким до набрання законної сили рішенням суду (пункт 56.18 статті 56 ПК України). Таким чином, протягом періоду, коли зобов'язання вважатиметься узгодженим, у платника податку виникатиме податковий борг і контролюючий орган зможе направити платнику податків податкову вимогу та накласти на майно податкову заставу. Протягом періоду, коли зобов'язання буде вважатися неузгодженим, нова податкова вимога направлена бути не може.

...

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити