Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неузгоджена сума зобов'язання
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може неузгоджене зобов’язання визнаватися узгодженим, якщо не було прийняте рішення суду або контролюючого органу щодо його узгодження?
...

...

Так, відповідно до пункту 56.17 статті 56 ПК України зобов'язання вважається узгодженим у день закінчення процедури адміністративного оскарження. Адміністративне оскарження також завершується у день звернення платника податків до контролюючого органу із заявою про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань, що оскаржувались. Таким чином, якщо платник звернеться до контролюючого органу із заявою про розстрочення або відстрочення, якщо при цьому платник оскаржував відповідну суму в адміністративному порядку, він автоматично визнає її і буде зобов'язаний сплатити. Хоча, це не заважає йому оскаржити податкове повідомлення-рішення, що визначає таку суму у судовому порядку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити