Нерозголошення
Питання/Тема
У яких випадках дозволяється поширення (розголошення) даних про фізичну особу – платника податків без його письмової згоди?
...

...

Відповідно до положень пункту 2 статті 14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Іншими словами поширення персональних даних про особу дозволяється лише в інтересах національної безпеки, задля економічного добробуту та захисту прав людини. Спробуємо з'ясувати випадки, коли можливе застосування цього виключення.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію