Нерозголошення
Питання/Тема
В якому контексті використовується термін «нерозголошення» в Податковому кодексі України?
...

...

Відповідно до підпункту 17.1.9. ПК України платник податків має право, зокрема, на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов'язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.
Розголошенням вважається оприлюднення певних відомостей, в результаті чого вони стають відомі особі, яка не має право на ознайомлення з ними, або – стороннім особам. Відповідно, нерозголошення – це заборона оприлюднення певних відомостей особі, яка не має права на ознайомлення з ними, або стороннім особам. Термін нерозголошення, у контексті підпункту 17.1.9 ПК України, означає заборону оприлюднення податковим органам та посадовим особам таких органів відомостей про платника податків, без його письмової згоди, а також відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю, особам, які не мають права на ознайомлення з такими відомостями, або стороннім особам. При цьому слід враховувати, що податкові органи та їх працівники мають не розголошувати лише ті відомості, котрі стали відомі їм під час виконання своїх службових обов'язків.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію