Нерозголошення
Питання/Тема
Який порядок передавання з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків інформації щодо персональних даних фізичних осіб?
...

...

Відповідно до вимог ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику формується та ведеться Державний реєстр фізичних осіб - платників податків (далі – ДРФО).

Державний реєстр створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати податки, збори у порядку та на умовах, що визначаються Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами України, з метою створення умов для здійснення контролюючими органами контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, нарахованих фінансових санкцій, дотриманням податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи ( п. 2 розд.1 Наказу міністерства фінансів України Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків від 29.09.2017 № 822).

Державний реєстр є базою персональних даних, інформація з якого має надаватися з дотриманням вимог ПКУ, Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI та Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних – Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.02.2015 № 210.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію