Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Нерезидент
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
За якою ознакою юридичні особи та їх відокремлені підрозділи визнаються нерезидентами?
...

...

За підпунктом 14.1.122 ПК України, юридична особа вважається нерезидентом, якщо утворена за законодавством іноземної держави. Для підтвердження такого статусу використовується витяг (довідка) з відповідного державного (у т.ч. торговельного, судового або банківського) реєстру юридичних осіб, який ведеться за законодавством іноземної держави.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити