Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Нерезидент
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
За якими нормативно-правовими актами визначається, чи є особа нерезидентом?
...

...

Відповідно до підпункту 14.1.122 ПК України, до нерезидентів належать:

а) юридичні особи, утворені відповідно до законодавства інших держав, а також філії та представництва таких юридичних осіб;

б) дипломатичні представництва, консульські установи та інші офіційні представництва інших держав і міжнародних організацій в Україні;

в) фізичні особи, які не є резидентами України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити