Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Нерезидент
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Як визначити, чи є фізична особа нерезидентом?
...

...

Визначення фізичних осібнерезидентів у ПК України здійснено від зворотного: якщо особа не визнається резидентом за жодним з критеріїв, передбачених в абзацах 4-10 підпункту 14.1.213 ПК України, вона вважається нерезидентом.

Норма підпункту 14.1.213 ПК України сформульована таким чином, що для отримання статусу нерезидента в Україні, громадянин України має довести відсутність інших критеріїв резидентства, визначених в абзаці 4-6 підпункту 14.1.213 ПК України: місце проживання, місце постійного проживання, центр життєвих інтересів (більш тісний зв'язок з Україною), перебування на території України протягом 183 днів. Законодавство України не дає чіткої відповіді на запитання:

  • яка процедура підтвердження статусу нерезидента?
  • яка форма/документ підтверджує такий статус?
  • якими документами можна довести, наприклад, місце (постійного) проживання особи?
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити