Нерезидент
Редакції документа
Питання/Тема
Чи вважаються нерезидентами офіційні представництва інших держав та міжнародних організацій на території України?
...

...

Дипломатичні представництва, консульські установи та інші офіційні представництва інших держав і міжнародних організацій в Україні, вважаються нерезидентами за підпунктом 14.1.122 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити