Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неповнолітня особа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Яка особа відповідно до чинного законодавства вважається неповнолітньою?
...

...

Відповідно до Конвенції про права дитини, прийнятою резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН, від 20 листопада 1989 року, ратифікована Постановою Верховної Ради України №789ХІІ від 27 лютого 1991 року дитиною є кожна людська істота до досягнення 18-річного віку, якщо за законом, застосовуваним до цієї особи, вона не досягає повноліття раніше.

Подібне формулювання вміщено й в Сімейному кодексі України (далі – СК України). Так, відповідно до частини 1 статті 6 СК України правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття (згідно із чинним законодавством України про охорону дитинства – 18 років).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити