Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Неповнолітня особа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Хто виконує податковий обов’язок за неповнолітню особу?
...

...

Можна стверджувати, що у податкових правовідносинах громадянин, який є правоздатним у сфері сплати податків, стає дієздатним не раніше, ніж досягне певного віку. Виконання податкового обов'язку та відповідальність за осіб, які не досягли повноліття, покладається на їх законних представників.

Відповідно до пункту 99.2 статті 92 Податкового кодексу України (далі – ПК України) грошові зобов'язання малолітніх/ неповнолітніх осіб виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття малолітніми/ неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

Батьки (усиновителі) малолітніх/ неповнолітніх осіб у разі невиконання грошових зобов'язань малолітніх/ неповнолітніх осіб несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов'язань та/або податкового боргу.

Цей пункт передбачає, що законні представники несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов'язань та/або податкового боргу малолітніх/ неповнолітніх осіб.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити