Наукове дослідження, наукова розробка
Питання/Тема
Які вимоги встановлені для наукового дослідження чи розробки Податковим кодексом для того, щоб благодійна допомога на їх здійснення не включалася до оподаткованого доходу?
...

...

Підпункт 170.7.4 пункту 170.7 статті 170 Податкового кодексу України (далі – ПК України) встановив, що не включається до оподатковуваного доходу цільова благодійна допомога платнику податку, який проводить наукове дослідження або розробку, за умови, якщо результати таких досліджень чи розробок оприлюднюються та не можуть бути предметом патентування чи інших обмежень у оприлюдненні чи безоплатному поширенні об'єктів права інтелектуальної (промислової) власності, отриманих у результаті таких досліджень або розробок.

Із зазначено виходить, що для виключення благодійної допомоги з загального оподаткованого доходу платника податку, що здійснює наукове дослідження чи розробку, результат має бути доступним, не обмеженим у користуванні іншими особами, але, фактично, результат будь-якого наукового дослідження чи наукової розробки може бути об'єктом права інтелектуальної власності та обмежуватися у користуванні його власником.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію