Медичні вироби
Редакції документа
Питання/Тема
Яка застосовується ставка ПДВ при здійсненні операцій з медичними виробами?
...

...

За підпунктом «в» пункту 193.1 статті 193 ПК України, пільговою ставкою ПДВ у розмірі 7 %, зокрема, оподатковуються такі операції:

  • постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;
  • постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів та/або медичного обладнання, дозволених для застосування у межах клінічних випробувань, дозвіл на проведення яких надано центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію