Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Малоцінні необоротні матеріальні активи
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Обліковою політикою підприємства для малоцінних необоротних матеріальних активів встановлено критерій вартості у 10 тис. грн (без ПДВ). Чи потрібно для таких об’єктів розраховувати податкову амортизацію та коригувати фінансовий результат до оподаткування податком на прибуток?
...

...

Малоцінні необоротні матеріальні активи (далі – МНМА) є основними засобами і за правилами бухгалтерського обліку входять до однойменної підгрупи групи «Інші необоротні матеріальні активи»[1].

З метою оподаткування податком на прибуток на підставі підпункту 14.1.138 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 – VI (далі – ПК України) основними засобами визнають «матеріальні активи, у тому числі запаси корисних копалин наданих у користування ділянок надр (крім вартості землі, незавершених капітальних інвестицій, автомобільних доріг загального користування, бібліотечних і архівних фондів, матеріальних активів, вартість яких не перевищує 6000 гривень, невиробничих основних засобів і нематеріальних активів), що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку, вартість яких перевищує 6000 гривень і поступово зменшується у зв'язку з фізичним або моральним зносом та очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік)».

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити