Ліцензія на мовлення
Питання/Тема
Ліцензії на які види мовлення передбачають необхідність отримання дозволів на експлуатацію РЕЗ?
...

...

Як зазначено вище, дозвіл на експлуатацію РЕЗ має отримувались лише у випадку, якщо ліцензія на мовлення передбачає використання радіочастотного ресурсу.

Відповідно до частини третьої статті 23 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», залежно від організаційно-технологічних особливостей розповсюдження програм, Національна рада видає ліцензії на такі види мовлення: супутникове, ефірне, кабельне, проводове, багатоканальне.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію