Контрольовані операції
Редакції документа
Питання/Тема
Як визначити річний обсяг доходу для цілей визначення, чи є операція контрольованою?
...

...

Визначення річного доходу для цілей трансфертного ціноутворення здійснюється за правилами бухгалтерського обліку (абзац 2 підпункту 39.2.1.7 ПК України). На нашу думку, це положення неоднозначне. Зокрема, незрозуміло, чи варто враховувати різниці, на які збільшується або зменшується фінансовий результат до оподаткування за статтями 138 140 ПК України. Наприклад, якщо фінансовий результат зменшується на суму доходу, це фактично означає, що такий дохід не враховується для цілей оподаткування податком на прибуток. Проте врахування таких різниць призвело б до розширеного тлумачення, адже у цьому випадку коригується фінансовий результат, а не доходи.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію