Контрольовані операції
Редакції документа
Питання/Тема
Як розрахувати обсяг операцій з одним контрагентом для цілей визначення, чи є операція контрольованою?
...

...

Визначення вартісного критерію обсягу контрольованих операцій здійснюється за правилами бухгалтерського обліку. Водночас розрахунок обсягу операції прямо не передбачається для цілей бухгалтерського обліку.

Наказом Міндоходів України від 01.07.2014 № 368 прийнято нову редакцію Узагальнюючої податкової консультації з окремих питань застосування норм податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення (попередня редакція затверджена наказом Міндоходів від 22.11.2013 р. № 699) (далі – Узагальнююча консультація щодо трансфертного ціноутворення) . Хоча в 2014 році діяла редакція статті 39 ПК України до внесення змін законом від 28.12.2014 р. № 77-VII та від 15.07.2015 р., в Узагальнюючій консультації щодо трансфертного ціноутворення містяться роз'яснення щодо розрахунку обсягу контрольованих операцій.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію