Конфісковане майно
Питання/Тема
Яким чином оподатковуються операції із реалізації конфіскованих підакцизних товарів (продукції)?
...

...

Особа, яка реалізує конфісковані підакцизні товари (продукцію) є платником акцизного податку (підпункт 212.1.4 пункту 212.1. статті 212 ПК України).

Ці особи здійснюють реалізацію вказаних підакцизних товарів (продукції) на підставі рішень судових органів або інших уповноважених державних органів. Умови реалізації такої підакцизної продукції визначені Порядком обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 № 1340 (далі – Порядок).

Таким чином, платниками акцизного податку при здійсненні операцій із реалізації конфіскованих підакцизних товарів (продукції) є торговельні підприємства (їх визначають на конкурсній основі та вносять до Єдиного реєстру торговельних організацій, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого майна, що перейшло у власність держави), з якими органи ДФС укладають договори про реалізацію відповідних підакцизних товарів (продукції).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію