Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Єдиний реєстр податкових накладних
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які наслідки для платника податків має незареєстрована в ЄРПН податкова накладна?
...

...

Згідно з абзацом 21 пункту 201.10 статті 201 ПК України, відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/ послуг податкових накладних в ЄРПН:

  • не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту;
  • не звільняє продавця від обов'язку включення суми ПДВ до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити