Єдиний реєстр податкових накладних
Редакції документа
Питання/Тема
Які наслідки для платника податків має незареєстрована в ЄРПН податкова накладна?
...

...

Згідно з абзацом 15 пункту 201.10 статті 201 ПК України, відсутність факту реєстрації платником податку – продавцем товарів/ послуг податкових накладних в ЄРПН та/або порушення порядку заповнення обов'язкових реквізитів податкової накладної:

  • не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту;
  • не звільняє продавця від обов'язку включення суми ПДВ до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію