Єдиний реєстр податкових накладних
Редакції документа
Питання/Тема
Хто може отримувати відомості з ЄРПН про суми коштів, на які платник має право зареєструвати податкові накладні, а також суми коштів на рахунках платника в СЕА?
...

...

Суб'єкт

Підстава

Порядок

Платники податків, зареєстровані платниками ПДВ

пункт 13 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 569

З метою отримання інформації, що міститься в ЄРПН, платник податку складає запит за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення в електронному вигляді у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому порядку, та надсилає його засобами телекомунікаційного зв'язку ДФС.

Такий запит платника може містити інформацію про:

  • суму коштів на рахунках в СЕА ПДВ;
  • суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну/ розрахунок коригування;
  • суму податку, що міститься у виданих та отриманих податкових накладних та розрахунках коригування, зареєстрованих в ЄРПН тощо.

На запит платника податку щодо надання інформації, яка міститься в ЄРПН, контролюючим органом безоплатно видається витяг та/або повідомлення (про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування) .

Зазначений витяг надсилається платникові податку не пізніше операційного дня, що настає за днем надходження запиту.

Контролюючі органи

підпункт 20.1.20 ПК України

Контролюючі органи уповноважені одержувати безоплатно необхідні відомості для ведення ЄРПН.

Фактично, контролюючі органи не просто отримують відомості з ЄРПН, а безпосередньо є адміністраторами такого Реєстру.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію