Стаття 294. Податковий (звітний) період
Питання/Тема
У разі реєстрації особи як платника єдиного податку всередині року, звітність необхідно подавати за квартал чи за друге півріччя?
...

...

Згідно пункту 294.1 статті 294 ПК України, податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Елемент податку:
  • Податковий період
  • Вид платежу:
    Єдиний податок
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію