Стаття 294. Податковий (звітний) період
Питання/Тема
Які податкові періоди передбачені для платників єдиного податку?
...

...

Відповідно до пункту 294.1 статті 294 ПК України Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік. Податкова декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал. Податкова декларація подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

Податковий (звітний) період починається з першого числа першого місяця податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового (звітного) періоду.

Попередній податковий (звітний) рік для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників - період з дня державної реєстрації до 31 грудня того ж року.

Податковий (звітний) період для сільськогосподарських товаровиробників, що ліквідуються, - період з початку року до їх фактичного припинення.


Експерт Taxlink
Костянтин ЧАРТОРИЙСЬКИЙ

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію