Інформаційний ресурс
Питання/Тема
На яких Інтернет-ресурсах оприлюднюються узагальнюючі податкові консультації Державної фіскальної служби України?
...

...

Очевидно, що законодавець у пункті 52.6 ПК України не визначив конкретний перелік Інтернет-ресурсів, на яких Державна фіскальна служба має розміщувати узагальнюючі податкові консультації. Разом з тим, слід звернутися до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації». Із системного аналізу зазначеного нормативно-правового акту можна дійти висновку, що узагальнюючі податкові консультації є публічною інформацією, що створена у процесі виконання Державною фіскальною службою України своїх обов'язків. Зважаючи на це, така публічна інформація підлягає обов'язковому оприлюдненню. В силу положень частини 2 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», у разі наявності у розпорядника інформації – Державної фіскальної служби України, офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті.
З наведеного, можна дійти висновку про те, що Державна фіскальна служба України, щонайменше має розміщувати узагальнюючі податкові консультації на власному офіційному веб-сайті (знаходиться за посиланням: http://sfs.gov.ua/), котрий вважається Інтернет-ресурсом у контексті пункту 52.6 ПК України.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію