Інформаційні бази даних
Питання/Тема
Що таке інформаційна база даних?
...

...

Пунктом 74.1 статті 74 ПК України передбачено можливість збереження та опрацювання податкової інформації в інформаційних базах контролюючих органів. Зокрема, до інформаційних баз даних вноситься інформація, що збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв'язку з обліком платників податків (пункт 63.12 статті 63 ПК України).
Чинне законодавство України трактування поняття «інформаційні бази даних» не містить, проте таке визначення було надано у Положенні про банк даних про сумнівні фінансові операції (далі – Положення), затвердженому Наказом Державної податкової адміністрації України від 21.05.2013 р. № 233. І хоча зазначений Наказ втратив чинність, наявне у ньому визначення поняття «інформаційні бази даних» заслуговує на увагу. Отже, відповідно до розділу І «Визначення термінів» Положення, інформаційні бази даних – це групи взаємопов'язаних задокументованих одиниць інформації, які об'єднані в автоматизованих інформаційних системах за певними ознаками, описують взаємовідносини та фінансово-майновий стан суб'єктів підприємницької діяльності і фізичних осіб.
Перелік баз даних, створених для інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності контролюючих органів, визначається Державною фіскальною службою України.

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
10.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію