Гастрольні заходи
Питання/Тема
Чи може фізична особа – підприємець, що здійснює організацію гастрольних заходів перебувати на спрощеній системі оподаткування?
...

...

Відповідно до підпункту 10) підпункту 291.5.1. пункту 291.5 статті 291 ПК України спрощена система оподаткування не поширюється на суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність щодо організації, проведення гастрольних заходів.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію