Фонд операцій з нерухомістю
Питання/Тема
Чи оподатковуються ПДВ винагорода управителя ФОН та операції із надання послуг у межах управління ФОН?
...

...

Винагорода управителя ФОН за управління активами, а також операції із надання послуг у межах управління фонду операцій з нерухомістю не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість.

Відповідне випливає із норми підпункту 196.1.9 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України, де зазначено, що не є об'єктом оподаткування податку на додану вартість операції з надання банками (фінансовими установами) послуг у межах управління фондами банківського управління, фондами операцій з нерухомістю, фондами фінансування будівництва.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке фонд операцій з нерухомістю?
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію