Фонд фінансування будівництва
Питання/Тема
Що таке фонд фінансування будівництва?
...

...

Відповідно до статті 2 Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (далі – Закон № 978-IV), фондом фінансування будівництва (далі – ФФБ) є кошти, передані управителю ФФБ в управління, які використані чи будуть використані управителем у майбутньому на умовах Правил фонду та договорів про участь у ФФБ.

Управителем ФФБ може бути банк або інша фінансова установа, які самостійно ініціюють створення такого фонду. Метою створення ФФБ є отримання довірителями ФФБ у власність житла.

Довірителями, тобто особами, які передають свої кошти в управління управителю ФФБ та мають намір отримати у власність житло, можуть бути фізичні та юридичні особи, або спільний інвестор ФОН. Щоб стати довірителем, особа повинна здійснити визнання Правил фонду (вона є публічною пропозицією для вступу до фонду особи) та укласти з управителем ФФБ договір про участь у ФФБ на основі типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 227.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію