Фонд фінансування будівництва
Питання/Тема
Чи є об’єктом оподаткування податком на додану вартість винагорода, отримана управителем фонду фінансування будівництва?
...

...

Не є об'єктом оподаткування операції з надання банками (фінансовими установами) послуг у межах управління фондами банківського управління, фондами операцій з нерухомістю, фондами фінансування будівництва (в тому числі за перерахування коштів на фінансування будівництва із фонду фінансування будівництва) (підпункт 196.1.9 пункту 196.1 статті 196 ПК України).

В Єдиній базі податкових знань Державна фіскальна служба України на це питання відповіла таким чином: «Для отримання вичерпної відповіді щодо того, чи є об'єктом оподаткування ПДВ винагорода, отримана управителем фонду фінансування будівництва, платнику податку необхідно звернутися до контролюючих органів за його місцем реєстрації з додатковим наданням копій відповідних документів».

Проте, безперечно, винагорода, яку управитель отримує в межах управління ФФБ, оподаткуванню ПДВ не підлягає.

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію