Фактична перевірка
Питання/Тема
Як ПК України врегульовує питання місця проведення фактичної перевірки?
...

...

Фактична перевірка здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника.

Водночас, в Методичних рекомендаціях щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджених наказом Державної фіскальної служби України від 31 липня 2014 р. № 22 (далі – Методичні рекомендації) зазначено, що у разі якщо платник податків провадить діяльність не за місцем, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, контролюючий орган, на території якого провадить діяльність такий платник, може ініціювати проведення перевірки такого платника податків шляхом надання запиту до контролюючого органу, на обліку в якому перебуває такий платник, з питань надання інформації щодо наявності обставин для проведення перевірки.

Тобто, в будь-якому випадку фактична перевірка платника податків здійснюється за фактичним місцезнаходженням такого платника (яке може співпадати з юридичним) .

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію